Gizlilik ve Kullanım Şartları


GİZLİLİK VE KULLANIM ŞARTLARI

 

https://www.hirdavatpazar.com/ linkinde (“Site”) sunulan her türlü yazılı, sözlü veya görsel bilgi (“İçerik”) GMT KALIP ALÜMİNYUM PRES DÖKÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (www.hırdavatpazar.com) firmasına aittir.

 

İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. hirdavatpazar.com bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

 

hirdavatpazar.com, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

 

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya hirdavatpazar.com’un hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.

 

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler hirdavatpazar.com tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden hirdavatpazar.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

hirdavatpazar.com tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. hirdavatpazar.com, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilmesi önerilmektedir.

 

hirdavatpazar.com, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

  • BİZİ TAKİP EDİN !

www.hırdavatpazar.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır